چگونه کالا ارسال می شود؟

کالا در فروشگاه آنلاین آریا ماسل چگونه ارسال می شود ؟

توجه داشته باشید :

تمام محصولات فروشگاه آریا ماسل با دقت توسط کارشناسان فنی سایت تست شده و با اطمینان و با نهایت دقت برای مشتریان ارسال می شوند.

روش های حمل و نقل :

» پیک موتوری : این روش مخصوص مناطق ۲۲ گانه شهر تهران بوده و هزینه با توجه به مسافت از انبار فروشگاه محاسبه می گردد که بر عهده مشتری می باشد.

»» ارسال در تهران : ارسال در یک روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب.

» تیپاکس : ارسال سریع مرسوله به شهرستان با مبلغ حدودی ۲۰٫۰۰۰ تا ۴۰٫۰۰۰ تومان و بسته های سنگین تر از ۵ کیلوگرم کمی مبلغ بالاتر است، که بر عهده مشتری است و در محل تحویل به مامور شرکت تیپاکس پرداخت می شود. این روش برای مرسوله های بزرگ و سنگین توصیه می شود و سریع ترین ارسال برای شهرستان می‌باشد. برای پیگیری مرسوله کد دریافتی در محیط کاربری که از طرف فروشگاه آریا ماسل تویز درج می شود را در قیمت رهگیری سایت تیپاکس درج کرده و پیگیری بفرمایید.

» پست : ارسال چند روزه بوده و هزینه بر اساس وزن و حجم کالا در سایت محاسبه می گردد. این روش برای مکمل های کوچک و شهرهای که شرکت تیپاکس در آنها فعال نمی باشند توصیه می شود. این روش زمان بیشتری می برد ولی برای مناطق دوردست بسیار مناسب است. برای پیگیری باید به سایت پست مراجعه کرده و کد دریافتی از فروشگاه آریا ماسل را در قسمت رهگیری درج نمایید کد رهگیری در قسمت محیط کاربری پس از ارسال درج می شود.

»» ارسال به شهرستان : حدود ۳ تا ۴ روز کاری پس از سفارش

بستن
مقایسه